Віце-президент Європейського парламенту Яцек Протасевич висловив вдячність Президенту України Віктору Януковичу за особистий внесок у підготовку до підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, передає кореспондент ForUm'у.

«Пане Президенте, від свого імені та інших членів Європарламенту хочу подякувати за ваш особистий внесок, завдяки якому процес підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС продовжується», - сказав він.

Віце-президент Європарламенту також передав Януковичу вітання від президента ЄП Мартіна Шульца.

Крім того, Протасевич зазначив, що звільнення колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка та екс-міністра охорони навколишнього середовища Георгія Філіпчука позитивно вплинуло на відносини України з ЄС.

«Дійсно, сьогодні погода в Києві більш сприятлива. Це означає, що наше серце зараз ближче до Києва, ніж до Брюсселя - це сонце, яке сьогодні світить для ЄС», - заявив він.

Як раніше повідомляв ForUm, міністр закордонних справ України Леонід Кожара переконаний, що українська влада зможе виконати умови для підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі в листопаді цього року.

У прийнятих висновках Ради ЄС з питань зовнішньої політики кажуть, що підписання Угоди про асоціацію може відбутися до листопада 2013 року, якщо українська влада продемонструє відчутний прогрес у вирішенні визначених Європейським Союзом проблем.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

239