Для України дуже важливий діалог з Європейським Союзом. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, заявив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з віце-президентом Європейського парламенту Яцеком Протасевичем.

«Для нас дуже важливий діалог з ЄС, з Європарламентом, виступаємо за активізацію цих відносин», - сказав Глава держави.

За словами Президента, зусилля української влади сьогодні спрямовані на вирішення питань, необхідних для підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

«Переконаний, що для успіху вкрай необхідні активні узгоджені дії не тільки всіх гілок влади, а й опозиції, і, безумовно, громадянського суспільства. І дуже важливе відчуття спільної платформи європейського вибору в Україні. Ми, безумовно, розраховуємо і очікуємо позитивне рішення на Вільнюському саміті. Подальший розвиток країни, економіки та міжлюдських відносин з ЄС повністю пов'язані з питаннями євроінтеграції», - підкреслив він.

Також Янукович запевнив, що Україна і надалі готова підтримувати ініціативу Східного партнерства і докладати зусилля для поглиблення співробітництва.

Як раніше повідомляв ForUm, міністр закордонних справ України Леонід Кожара переконаний, що українська влада зможе виконати умови для підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі в листопаді цього року, і сподівається, що ЄС прийме «політичне рішення» про підписання даного документа. ЄС на саміті в кінці листопада сподівається також парафувати такі ж угоди з Молдовою, Грузією та Вірменією.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

233