Європейський Союз готовий провести діалог з Москвою щодо політики Митного та Євразійського союзів відносно участі в ній партнерів ЄС. Як повідомляє представництво ЄС в Україні, про це заявив єврокомісар з розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле, виступаючи під час третьої сесії Парламентської асамблеї Східного партнерства EURONEST у Брюсселі 28 травня.

«Ми готові провести діалог з нашими партнерами і Москвою щодо тих політик Митного та Євразійського союзів, в яких можуть брати участь наші партнери, не ставлячи під сумнів зміст переговорів щодо угод про асоціацію», - підкреслив Єврокомісар.

Зокрема, говорячи про відносини з Росією та Митним союзом, Фюле відмітив необхідність «у зміцненні і розширенні обміну думками» з цією країною.

Він нагадав про пропозицію зміцнити контакти між Європейською Комісією та Євразійським союзом з найбільш важливих питань, зокрема, що стосуються нормативно-правової бази. «Ми дуже зацікавлені в тому, щоб нормативна і регуляторна робота Європейського Союзу була сумісна з тією, яку проводить Євразійський союз», - підкреслив Фюле.

Як повідомляв ForUm, у Європейській комісії заявляють, що співпраця України з Митним союзом не повинна зашкодити можливості підписання Угоди про асоціацію, а також не повинна суперечити майбутнім зобов'язанням Києва в рамках Угоди про асоціацію.


Євразійська економічна рада підтримала прагнення України отримати статус спостерігача в його інтеграційних організаціях. Про це повідомив журналістам в Астані президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

208