Глава представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський заявляє, що якщо статус спостерігача України в Митному союзі не передбачатиме делегування суверенних прав України, то це не буде суперечити інтеграції України до Євросоюзу.

Про це він сказав під час виступу на Другому національному експертному форумі «Україна - 2013. Порядок денний», організованому Інститутом Горшеніна.

Томбінський нагадав, що в стратегії зовнішньої політики України жодним чином не йдеться про Митний союз.

«Це дійсно у сфері відповідальності українського Президента, уряду, української політики, які у них пріоритети, відповідно до українського законодавства», - сказав посол ЄС, повідомляє «УНІАН».

«Якщо статус спостерігача України в Митному союзі не вимагає делегування суверенних прав України в органи Митного союзу, тоді Україна залишиться країною, яка матиме повну суверенність в інших напрямах», - сказав Томбінський.

Як раніше повідомляв ForUm, 29 травня Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв заявив, що Євразійська економічна рада підтримала прагнення України отримати статус спостерігача в його інтеграційних організаціях.

Президент України Віктор Янукович заявив, що меморандум про участь України в роботі Митного союзу буде підписаний у Мінську 31 травня, під час засідання Ради глав урядів СНД.

22 травня Кабінет Міністрів схвалив меморандум про статус України в МС.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

232