Вищий військовий суд Лівії переніс на 26 червня засідання, на якому відбудеться розгляд апеляції на вирок 19 громадянам України. Про це повідомив виконувач обов'язків директора департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ Євген Перебийніс.

«Перенесли засідання на 26 червня. Розглядалися процедурні питання», - цитують чиновника «Українські новини». Раніше вищий військовий суд неодноразово переносив засідання.

Нагадаємо, 27 серпня 2011 року лівійським повстанським батальйоном «Какаа» були затримані громадяни Білорусі, України та Росії. Всій групі пред'явлено звинувачення у відновленні військової техніки, яка використовувалася режимом Каддафі для «знищення лівійського народу».

4 червня 2012 року Військовий суд Тріполі засудив 19 громадян України до 10 років ув'язнення за пособництво режиму екс-лідера Лівії Муаммара Каддафі. Крім того, один громадянин РФ (одесит з російським громадянством Олександр Шадра) отримав довічне ув'язнення, ще один росіянин і три білоруса отримали по 10 років в'язниці.

20 червня захист українців, засуджених лівійським судом до 10 років ув'язнення за пособництво режиму екс-лідера Лівії Муаммара Каддафі, подав апеляцію на це рішення суду.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

153