Україна в цьому році очікує залучити близько 549 млн доларів міжнародної технічної допомоги. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Як наголошується у повідомленні, за даними посольств і представництв країн-донорів, у 2012 році Україні фактично було виділено 485,21 млн дол такої допомоги.

Загалом на сьогодні в Україні впроваджується 249 проектів міжнародної технічної допомоги загальною контрактною вартістю понад 3 млрд дол (станом на 1 травня).

Як нагадують у Міністерстві, міжнародна технічна допомога надається Україні на безоплатній та безповоротній основі країнами-донорами та міжнародними організаціями з 1992 року практично в усіх сферах економіки та суспільного життя.

Співпраця в цьому напрямі здійснюється з 15 країнами, Європейським Союзом і більше 20 міжнародними організаціями. Найбільшими донорами для України були і залишаються США і Європейський Союз. Також донорами є Канада, ФРН, Нідерланди, Швеція, Швейцарія, Японія, Данія, організації ООН, Всесвітній банк, ЄБРР та ін.

За всі роки співробітництва донорами виділено понад 8 млрд дол допомоги.

Основні напрями надання технічної допомоги: підвищення рівня ядерної та радіаційної безпеки, охорона довкілля, покращення інвестиційного клімату, розвиток підприємництва і конкуренції на внутрішньому ринку, модернізація муніципальної інфраструктури та транспорту, розвиток фінансового ринку, банківського, сільськогосподарського секторів тощо.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

137
Туфли осень-зима Everest