Адвокат Олександр Лісовий заявив, що обвинувачення не виклало «відомостей про умисел і бажання Хайсера Джемільова заподіяти смерть Февзі Едемову».

«Февзі Едемов був смертельно поранений не вночі, не в безлюдному місці, не прихованим способом. Він був смертельно поранений серед білого дня, близько 15:30 години у центрі житлового масиву у безпосередній близькості від численних мешканців сусідніх будинків. Не міг умисел на вбивство здійснюватися за вказаних вище обставин», - пояснив адвокат.

Він підкреслив, що Хайсер Джемільов після того, що сталося, залишався на місці в очікуванні працівників міліції, не намагався приховати або знищити сліди своїх дій, дав свідчення про заподіяння смерті з необережності.

Лісовий зазначив, що звинувачення передчасно вказало на скоєння трьох пострілів, оскільки на місці події була виявлена ​​ тільки одна гільза.

За даними деяких ЗМІ, кілька років тому Хайсер Джемільов лікувався у психлікарні. Крім того, за даними неназваних джерел різних видань, він вживав наркотики.

Нагадаємо, трагедія сталася 27 травня. Міліція у той же день затримала Джемільова. Основна версія - вбивство з необережності. Сам Мустафа Джемільов каже, що мисливська рушниця належить йому, син узяв її без дозволу. У загиблого залишилися дружина і маленька дитина.

Міліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (вбивство).

За матеріалами: е-Крим

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

219