На пересадочному вузлі між станціями «Золоті ворота» та

«Театральна» київського метрополітену запланований ремонт двох ескалаторів із чотирьох.

Про це повідомляє «УНІАН», посилаючись на інформацію прес-служби КП «Київський метрополітен».

«Пересадочний вузол не закриватиметься повністю, оскільки запланований ремонт двох ескалаторів із чотирьох, встановлених там - №3 та №4. Роботи виконуватимуть по черзі - спочатку ремонтуватимуть один ескалатор, а після завершення почнуть ремонт іншого. У години пік можливі труднощі, тому що вузол достатньо завантажений. Але буде працювати. Один буде закрито, три працюють», - зазначили у прес-службі.

Метрополітен пропонує для уникнення незручностей при пересадці з лінії на лінію користуватися іншими пересадочними вузлами.
«У час пік регулювання пасажиропотоком на пересадці здійснюватиметься у ручному режимі, тобто будуть спостерігати: у якому напрямку більший пасажиропотік, у той бік пускатимуть два ескалатори, а один у зворотному напрямку буде працювати», - зазначив працівник прес-служби.

Нагадаємо, у київському метрополітені в період з 4 червня до 2 серпня 2013 року на пересадочному вузлі між станціями «Золоті ворота» та «Театральна» буде проводитися плановий капітальний ремонт ескалаторів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

768