Прем'єр-міністр України Микола Азаров вимагає, щоб всі 100% українських закладів оздоровлення та відпочинку дітей були готові прийняти відпочиваючих до 1 червня. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він заявив, відкриваючи засідання уряду.

За його словами, вже цієї суботи більше 113 тис. дітей приїдуть на першу зміну літнього відпочинку. Тим часом заплановано оздоровлення 3 млн дітей. «У кожному регіоні повинні відпочити не менше 70% школярів і, як мінімум 40% або 1100 млн отримають якісне оздоровлення», - запевнив прем'єр.

Глава уряду повідомив, що, за станом на сьогодні, майже всі регіони готові забезпечити відпочинок дітей. І все таки, досі не отримали дозвіл на відкриття 27 оздоровчих установ у Луганській і 15 установу в Сумській областях.

«Уряд заслухає відповідальних керівників вищевказаних обладміністрацій».

Зокрема, Азарова обурило, що протягом року чиновники не змогли забезпечити належну організацію дитячого відпочинку. «Мене запевняють, що в більшості випадків дозвіл - це формальність... І дозвіл встигнуть оформити до початку літа. Я не приймаю таких пояснень», - обурився прем'єр.

Крім того, Азаров підкреслив, що регіони, які не можуть самостійно забезпечити якісний відпочинок 70% школярів, повинні домовлятися з іншими регіонами. «Я вимагаю від голів регіональних адміністрацій: «Не вистачає у вас сьогодні місць для відпочинку? Звертайтеся до колег в інші регіони. Домовляйтеся!», - зажадав він.

Також Азаров доручив всім членам уряду предметно попрацювати з даного питання. «Де питання формальні - надайте прискорення чиновникам, де проблеми організаційні чи ресурсні - допоможіть вирішити», - резюмував Азаров.

Як повідомляв ForUm, прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив міністру соціальної політики Наталії Королевській зайнятися повним відновленням мережі дитячих таборів.

Раніше Азаров заявляв, що в поточному році передбачено оздоровлення і відпочинок 2 810 тис. дітей шкільного віку.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

218