24 травня 2013 р. відбулося засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, на якому було прийнято рішення про порушення і проведення перегляду антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну нітрату амонію (аміачної селітри) походженням з Російської Федерації у зв'язку із закінченням строку їх застосування.

Рішення було прийнято за результатами розгляду вимоги вітчизняних підприємств ВАТ «Азот», ВАТ «Рівнеазот», ЗАТ «Сєверодонецьке об'єднання Азот» і ВАТ «Концерн Стирол».

На думку Комісії, вимоги українських підприємств містили достатньо обґрунтованої інформації про те, що в разі припинення дії антидемпінгових заходів продовжиться імпорт в Україну нітрату амонію (аміачної селітри) походженням з Російської Федерації за демпінговими цінами, що нашкодить національному товаровиробнику.

На підставі аналізу та перевірки інформації, отриманої в рамках проведення перегляду від експортерів, імпортерів, національного товаровиробника, а також органів виконавчої влади, в Україні буде визначено, чи потребують антидемпінгові заходи щодо імпорту в Україну нітрату амонію (аміачної селітри) походженням з Російської Федерації продовження або скасування.

Нагадаємо, що дія остаточних антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну нітрату амонію (аміачної селітри) походженням з Російської Федерації завершується 28.06.2013 р. (через п'ять років з дня їх застосування).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

109