Україна сама вирішуватиме, з ким і як модернізувати свою газотранспортну систему, заявляє європейський комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле.

Таку позицію Європейської комісії він озвучив у вівторок у Брюсселі, в рамках третьої сесії Парламентської асамблеї Euronest, яка проходить в Європейському парламенті за участю представників п'яти країн - учасниць Східного партнерства - України, Молдови, Грузії, Вірменії та Азербайджану (крім Білорусі), відповідаючи на запитання депутатів Європейського парламенту про те, що президенти України і Росії Віктор Янукович і Володимир Путін вирішили подальшу долю української ГТС без участі Брюсселя, передає «Інтерфакс-Україна».

«Наша пропозиція добре відома. Це - пропозиція брати участь у тристоронньому чи багатосторонньому проекті з оновлення газотранспортної системи, і це Україна вибиратиме кращий шлях, як підтримувати систему дієздатною, щоб вона залишалася надійним постачальником (російського газу в країни ЄС - Ред.)», - сказав Фюле.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді дозволити приватизацію державних підприємств, дочірніх підприємств Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», що здійснюють діяльність з транспортування газу магістральними трубопроводами та зберігання його у підземних сховищах, а також підприємств, установ, організацій, утворених внаслідок їх реорганізації.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

265