Українські та російські моряки 28 липня спільно відзначатимуть День флоту України і День військово-морського флоту Росії. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

«Планується, що святкування Дня флоту України та Дня ВМФ Росії в Севастопольській бухті традиційно розпочнеться підняттям на кораблях, катерах і суднах державних, військово-морських прапорів і прапорів розцвічування. Далі відбудуться парад кораблів, виконання епізодів військово-спортивного свята і епізодів, пов'язаних з демонстрацією окремих елементів бойової підготовки сил флотів. Після цього севастопольців і гостей міста на причалі морського вокзалу чекає показ зразків озброєння і військової техніки», - йдеться в повідомленні.

Від українських ВМС до проведення параду і військово-спортивного свята буде задіяно близько 25 кораблів, катерів і суден, 10 одиниць озброєння та військової техніки, 5 шлюпок Ял-6. Крім того, в параді кораблів візьмуть участь рятувальне судно від Севастопольського морського торгового порту і корабель морської охорони від Державної прикордонної служби України.

В іншому епізоді в проходженні акваторії Севастопольською бухтою візьме участь підводний човен ВМС України «Запоріжжя».

До виконання епізодів також залучаться українські корвети, морські тральщики, швидкохідні катери і т.д.

У показі бойової техніки на морському вокзалі братимуть участь ракетний катер від ВМС України, корабель морської охорони від Держприкордонслужби України, а також 11 одиниць озброєння та військової техніки українського флоту.

На нараді зазначалося, що порядок проведення заходів у Севастополі, пов'язаних з відзначенням Дня флоту України і Дня військово-морського флоту Росії, ще обговорюватиметься під час спільних нарад за участю представників міської державної адміністрації, порту, а також під час тактичних летючок моряків ВМС ЗС Україна і ЧФ РФ. Йшлося також про те, що попередньо на 28 липня заплановано проведення на рейді Севастопольської бухти заключного етапу тактичних навчань ВМС України і ЧФ РФ серії «Фарватер миру».

Основні заходи з нагоди Дня флоту України заплановані на 27 і 28 липня.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

185