Громадянам України поки виразно не пояснили переваги від можливої ​​участі країни в Митному союзі Росії, Білорусі та Казахстану, вважає лідер парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

«Якщо буде сформована думка в суспільстві, що вступ до МС сприятиме поліпшенню життя громадян України, то проблем особливих не буде з цим питанням. Але, на жаль, зараз багато, м'яко кажучи, не зовсім позитивно оцінюють дії керівництва нашої держави, якщо вони спрямовані на більш тісне зближення з РФ», - сказав Єфремов в інтерв'ю РІА «Новости».

На його думку, неоднозначне ставлення українських громадян з приводу участі України в МС може бути пов'язано з недостатнім рівнем інформування громадськості про об'єднання як всередині держави, так і з боку Російської Федерації.

«Можливо, ті сигнали, які йдуть сьогодні від країн-учасниць Митного союзу, переважно носять негативний характер», - додав Єфремов. Він також підкреслив, що надання Україні статусу спостерігача в МС піде на користь не тільки українській стороні, а й учасникам союзу.

Як раніше повідомляв ForUm, 5 квітня Президент Віктор Янукович заявив, що Україна розраховує отримати статус спостерігача в Митному союзі, потім приступити до розгляду низки документів щодо участі в роботі об'єднання.

22 травня Кабінет Міністрів схвалив меморандум про статус України в МС.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

317