У Кіровоградській області у 29 школах оголошено карантин у зв'язку з вітряною віспою, там зареєстровані спалахи вітряної віспи від одного до вісімнадцяти випадків. Про це повідомила заступник начальника головного управління Держсанепідслужби у Кіровоградській області Тамара Ланкмілер.

За її словами, з початку травня на вітряну віспу в області захворіли близько 450 осіб, із них 92% - діти. Випадки захворювання зареєстровані на 10 адмінтериторіях. Зокрема, в місті Новоархангельськ -1 школа, в Олександрійському районі - 4, у місті Світловодську - 5, у Кіровограді - 7, у Кіровоградському районі - 1, в місті Знам'янка - 3, у Знам'янському районі - 2, в Олександрівському районі - 1, Маловисківському районі - 1, у місті Олександрія - 4 освітніх заклади.

У школах, де хвора дитина за добу до висипання була у школі і мала контакт з учнями, будуть вжиті обмежувальні заходи. Протягом 21 дня з дати останнього захворювання за контактними дітьми проводиться медичний нагляд, посилюються загальні протиепідемічні заходи (вологе прибирання, провітрювання), забороняється: допускати в колектив дітей, які не були в контакті з хворими і не хворіли на вітряну віспу раніше, проводити масові заходи, особливо у приміщенні, повідомляє «УНІАН».

Ситуація перебуває на контролі головного управління Держсанепідслужби у Кіровоградській області.

За словами заступника директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Алли Олійник, спалахи захворювання не завадять оздоровленню дітей. Планується, що з 3 червня в області запрацює 542 пришкільних табори.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

222