У Парижі 26 травня - 1 червня проходитиме 81 Генеральна сесія Асамблеї делегатів Всесвітньої організації охорони здоров'я тварин МЕБ, участь у якій бере українська делегація на чолі з першим заступником міністра аграрної політики та продовольства України, делегатом України у МЕБ, віце-президентом Регіональної Комісії МЕБ по Європі доктором Іваном Бісюком.

Урочисте відкриття 81-ї Генеральної сесії МЕБ президентом МЕБ доктором Карін Швабенбауер (Німеччина) і генеральним директором МЕБ доктором Бернаром Валла відбулося 26 травня в Парижі.

У ньому взяли участь заступник прем'єр-міністра Таїланду, міністри сільського господарства 14 країн світу, її високість принцеса Хайє (Йорданія, президент FEI (Міжнародна кінна федерація), посол доброї волі МЕБ) і представники багатьох міжнародних організацій.

У ході відкриття було підкреслено важливість безпеки продуктів харчування для населення, інноваційних дій і пошуку необхідних рішень з метою забезпечення здоров'я тварин і людей.

У понеділок, 27 травня, Асамблея делегатів продовжувала активну роботу, заслухавши річний звіт Генерального директора МЕБ доктора Бернара Валла.

У цей же день відбулася робоча зустріч Івана Бісюка з представниками ГД САНКО ЄК, зокрема, керівником 7 відділу двосторонніх міжнародних зв'язків доктором Лоренцо Терці та співробітниками відділу.

У ході зустрічі було порушено низку важливих питань щодо поширення захворювання, викликаного вірусом Шмалленберга, експорту м'яса птиці та яєць з України на ринок ЄС, можливого інспектування підприємств на предмет поставки в Європу сухого молока та харчового протеїну, а також аспектів подальшої співпраці та поглиблення зв'язків України з ЄК.

У цей день відбулося засідання Регіональної комісії МЕБ щодо Європи. Були заслухані доповіді президента Регіональної комісії щодо діяльності за минулий рік доктора Аго Партеля, (Естонія), регіонального представника МЕБ по країнах Східної Європи доктора Н. Бєлєва (Болгарія), представника МЕБ в Брюсселі Доктора Надеж Лебук, представника МЕБ у Москві доктора Казімєраса Лукаускаса.

Делегати 53 країн, що входять до складу комісії, внесли пропозиції щодо Технічної темі 1 для пропозиції на 83-й Генеральній сесії та Технічної темі 2 для внесення до порядку денного проведення 26-ї Конференції Регіональної комісії МЕБ по Європі в 2014 році. Зараз Асамблея продовжує свою роботу обговоренням важливих питань здоров'я і благополуччя тварин, визначення складу робочих груп, затвердження текстів Кодексу здоров'я наземних тварин МЕБ.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

125