Ф'ючерс «гривня-долар» незабаром з'явиться на Московській біржі. Даний інструмент істотно спростить розрахунки між українськими та російськими підприємствами. За попередніми оцінками, обсяг торгів ф'ючерсом «гривня-долар» може скласти $5-10 млн на день. Про це в ексклюзивному коментарі телеканалу «БТБ» повідомив Роман Сульжик, керуючий директор біржі з термінового ринку.

«Робоча дата зараз 11 червня хоча, можливо, вона буде зрушена на тиждень-два», - уточнив Сульжик. «У Росії та України величезний товарообіг - десятки мільярдів доларів на рік, і ми бачимо дуже великий інтерес до такого ф'ючерсу як з боку російських корпорацій, так і фінансових компаній, які ведуть свій бізнес в Україні», - пояснив представник Московської біржі.

Організатори торгів прогнозують, що вже до кінця поточного року обсяги торгів складуть $5-10 млн на день. Терміни виконання ф'ючерсних контрактів складуть три, шість і дев'ять місяців. Гарантії виконання контрактів повністю бере на себе Московська біржа.

Зараз безпостачальний ф'ючерс «гривня-долар» (NDF) також існує на Лондонській біржі, його котирування відображають очікування закордонних біржових операторів щодо майбутнього курсу гривні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

188
Классические туфли мужские