ПАТ «Київенерго» почало підготовку до осінньо-зимового періоду 2013-2014 років. Як повідомляє прес-служба компанії, про це під час розширеного засідання Колегії КМДА заявив технічний директор «Київенерго» Олександр Зайцев.

«Опалювальний сезон 2012-2013 років пройшов відносно стабільно, і це результат відповідальної роботи столичних енергетиків, належної та своєчасної підготовки до зими. Торік «Київенерго» інвестувало у підготовку столичного енергокомплексу до зими понад 300 млн гривень, і не менший обсяг ми плануємо вкласти у підготовку до осінньо-зимового періоду 2013-2014 років», - зазначив він.

Зокрема, фахівці товариства планують здійснити капітальні та поточні ремонти енергоблоків ТЕЦ, котелень, котлів та іншого обладнання.

Зокрема, відремонтують 6 енергоблоків, 647 водогрійних і парових котлів. На ТЕЦ-5 буде здійснено капітальний ремонт енергоблоку № , а на ТЕЦ-6 - енергоблоку №1. Також фахівці «Київенерго» планують реконструювати електричні підстанції різного класу напруги: «Оленівська», «Дніпровська», «Вулкан», «Печерська» та інші.

У рамках підготовки до опалювального сезону планується реконструювати близько 33 км теплових мереж, а також 30 км кабельних мереж 10/110 кВ і 10 км повітряних ліній 0,4 кВ.

Крім того, до вересня пройдуть гідравлічні випробування теплових мереж. Як зазначають у компанії, за станом на 27 травня вдалося виявити і почати усунення 145 пошкоджень тепломереж.

Нагадаємо, минулий опалювальний сезон у столиці розпочався 8 жовтня, а закінчився 16 квітня. У рамках підготовки до наступного осінньо-зимового періоду «Київенерго» з 22 квітня початок випробування тепломереж, а також капітальний ремонт енергоблоку №3 ТЕЦ-5.

Як повідомляв ForUm, за опалювальний період 2012/2013 у столиці сталося 3590 пошкоджень тепломереж, що на 4,5% менше у порівнянні з попереднім опалювальним сезоном 2011/2012. Зменшення кількості пошкоджень вдалося забезпечити за рахунок значної заміни та реконструкції тепломереж протягом попередніх двох років.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

198
Классические туфли мужские