Співпраця з країнами-учасницями Митного союзу не перешкоджає євроінтеграційному курсу України, повідомляє прес-служба Президента.

Про це у ході брифінгу заявив радник Президента України - керівник Головного управління з питань міжнародних відносин Адміністрації Президента України Андрій Гончарук.

«Цей курс для нас залишається стратегічним. А враховуючи те, що і Україна, і країни Митного союзу зацікавлені у співпраці з іншими країнами, з третіми країнами, з іншими об'єднаннями, то зрозуміло, що відповідний процес у відповідних рамках не повинен створювати перешкоди і проблеми», - сказав Гончарук.

Він, зокрема, підтвердив, що підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом залишається незмінною метою України.

«Таким чином, певні події, які відбудуться, як ми сподіваємося, найближчим часом, а саме - укладання Меморандуму про поглиблення співробітництва України і Митного союзу, жодним чином не створять перешкод для нашого подальшого розвитку співробітництва з країнами Європейського Союзу», - підкреслив радник Президента України.

Як раніше повідомляв ForUm, Кабмін затвердив меморандум, відпрацьований з країнами Митного союзу, про статус спостерігача в організації.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Микола Азаров заявляв, що питання про статус України як спостерігача в МС буде обговорюватися на зустрічі президентів, яка відбудеться 29 травня в Астані.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

246