Радник президента Андрій Гончарук заявив, що документи про надання Україні статусу спостерігача у Митному союзі Росії, Білорусі та Казахстану під час візиту Віктора Януковича до Астани 28-29 травня підписані не будуть.

«У зв'язку з певними оцінками, які з'явилися сьогодні у ЗМІ щодо пов'язання отримання статусу спостерігача у Митному союзі і певних поступок щодо подальшого розвитку переговорного процесу стосовно газотранспортної системи, хотів би сказати, що ці процеси ніяк не пов'язані. Обидва рухаються паралельно», - підкреслив він.

У той же час Київ розраховує узгодити остаточний варіант меморандуму про отримання Україною статусу спостерігача у цьому союзі. «Буде узгоджений. Я прошу, тут не зробіть помилку», - зазначив він.

Гончарук спрогнозував, що меморандум буде підписаний найближчим часом.

Як раніше повідомляв ForUm, Кабмін затвердив меморандум, відпрацьований з країнами Митного союзу, про статус спостерігача в організації.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Микола Азаров заявляв, що питання про статус України як спостерігача в МС буде обговорюватися на зустрічі президентів, яка відбудеться 29 травня в Астані.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

270