На сьогоднішній день завершена звірка та внесені всі технічні поправки, що стосуються компетенції Мінекономрозвитку, до тексту Угоди про асоціацію з ЄС. Про це на прес-конференції заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов.

«Ми продовжуємо проведення прагматичної, заснованої на національних інтересах, політики розвитку торговельно-економічних відносин з іншими країнами та об'єднаннями», - підкреслив Прасолов.

За його словами, розроблено проекти документів, спрямовані на імплементацію Угоди:

- Проект Указу Президента України «Про національну систему координації діяльності з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС»;

- Проект постанови уряду «Про затвердження Програми імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» (включає план заходів з реалізації Програми - близько 500 позицій).

«Ми значно активізували діалог з нашими партнерами в рамках двосторонніх комісій з торговельно-економічного співробітництва. Працюємо над початком неформального діалогу з ЄС з питань ведення бізнесу. Розробляємо концепцію системи державної підтримки експорту», - повідомив Прасолов.

На думку міністра, виконання всіх поставлених перед Мінекономрозвитку завдань дозволить закласти необхідну основу забезпечення високих темпів економічного зростання і зростання добробуту населення, надасть реальний імпульс розвитку бізнесу та притоку інвестицій, сприятиме зміцненню довіри населення до влади.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

158
Туфли осень-зима Everest