У Вінниці працівники державної служби ветеринарної медицини та співробітники ветеринарної міліції виявили 20 тонн небезпечної рибопродукції без документів, що підтверджують її якість та безпеку. Крім того, ветінспектори виявили 18 тонн рибопродукції з вичерпаним терміном придатності.

При перевірці об'єктів, діяльність яких пов'язана з обігом продукції тваринного походження, у Вінниці на одному складі-холодильнику виявлено 20 тонн неякісної рибопродукції. Оскільки власник не надав жодних документів, що підтверджують її якість і безпеку, продукція вилучена з обігу та утилізована.

Крім того, державні ветеринари і співробітники ветміліції виявили ще 18 тонн рибопродукції з вичерпаним терміном придатності. Її також вилучили та утилізували. Винні вже притягнуті до адміністративної відповідальності.

Нагадаємо, міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк неодноразово підкреслював, що в Україні завдяки системній роботі Держветфітослужби на належному рівні забезпечується стабільна епізоотична ситуація і продовольча безпека. Тому громадяни отримують якісну і безпечну продукцію харчування.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

167