Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов доручив КП «Плесо» отримати паспорти готовності на міські пляжі протягом тижня. Як передає кореспондент ForUm’y, про це він повідомив у ході розширеного засідання Колегії КМДА.

«У вас є тиждень для того, щоб ліквідувати недоліки і отримати паспорти готовності на міські пляжі. Ми більше не можемо затягувати з цим питанням, оскільки кияни вже почали пляжний сезон, адже погода цьому сприяє», - зазначив Попов.

Голова КМДА підкреслив, що якщо «Плесо» не вкладеться в ці терміни, він буде приймати жорсткі кадрові рішення.

У свою чергу, генеральний директор КП «Плесо» Павло Походій зазначив, що необхідні роботи зараз ведуться на одинадцяти міських пляжах, 14 зонах відпочинку, а паспорти готовності передані на підпис до санепідемстанції.

Зокрема, за його даними, у Дніпровському районі підготовлені вісім пляжів («Молодіжний», «Венеція», «Передмістна Слобідка», «Золотий», «Дитячий», «Райдуга», «Тельбін», «Центральний») і п'ять зон відпочинку («Довбичка», «Лісова», «Русанівська коса», «Горбачиха», «Березняки»). В Оболонському районі підготовлені два пляжі («Вербний» та «Пуща-Водиця») і три зони відпочинку («Верхня», «Наталка» і «Редчина»).

У Деснянському районі підготовлені до сезону пляж «Чорторий» та дві зони відпочинку: «Троєщина» і «Десенка». У Голосіївському районі готові дві зони відпочинку: «Галерна» та «Дніпровська Рив'єра». Крім того, підготовлені зона відпочинку «Осокорки» в Дарницькому районі та «Святошин» у Святошинському.

Як повідомляв ForUm, у КП «Плесо» визначили 50 водних об'єктів, у яких не рекомендується купатися. Основною причиною непридатності цих водойм для відпочивальників є невідповідність санітарним нормам, недостатній водообмін і відкриті зливостоки.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

133