У КП «Плесо» визначили 50 водних об'єктів, в яких не рекомендується купатися, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Згідно з повідомленням, основною причиною непридатності цих водойм для відпочиваючих є невідповідність санітарним нормам, недостатній водообмін і відкриті зливостоки.

Найбільше водойм, не пристосованих для купання, знаходиться в Дарницькому районі. Тут не можна купатися в 15 озерах і ставках: це стосується озер Нижній Тельбін, Вирлиця, заток Комуніст і Берковщина, трьох водойм на проспекті Бажана, озер Пономарівське, Небріж, Тягле, Мартишів, озер в парку Партизанської Слави та ін.

За даними КМДА, у Голосіївському районі не придатні для купання ставки Дідорівські, Голосіївські в парку ім. Рильського, Мишоловські, ставки житлового масиву Теремки-2.

У Деснянському районі не рекомендується купатися в озері Алмазне, у відкритому каналі-водовідведенні вздовж вул. Закревського (6 водойм).

Також не рекомендується купатися в деяких водоймах Дніпровського району. Це стосується Русанівського каналу, озер Бобровня, Гнилуша, Берізка (Гідропарк) та ін.

В Оболонському районі не придатна для водних процедур система штучних озер Опечень (6 озер), затока Верблюд і озеро Центральне.

Також КП «Плесо» не рекомендує купатися в озерах Святошинського району, в Солом'янському районі.

У Печерському районі не придатні для купання озера Видубицьке та Либідське.

У Подільському районі купання не рекомендоване в п'яти озерах і ставках на Хуторі Шевченка. У Шевченківському районі не придатні для купання шість водойм парку Нивки.

Крім того, водойми в зонах відпочинку «Сонячна» на озері Сонячне (вул. Ревуцького), «Веселка» (вул. Микільсько-Слобідська), «Совська балка» (вул. Кадетський гай), «Синьоозерне» (проспект Правди) також увійшли до списку не рекомендованих для купання.

У КП «Плесо» звертаються до киян і гостей міста з проханням не купатися у водоймах, які для цього не передбачені.

Нагадаємо, столичне КП «Плесо» готує до літнього сезону 11 міських пляжів, 14 зон відпочинку біля води та 50 водних об'єктів, в яких не рекомендується купатися.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

366