Кількість мільйонерів у Києві у 2012 році збільшилася на 325 осіб порівняно з минулим роком. Про це, підбиваючи підсумки цьогорічної кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2012 році, заявила в. о. начальника Головного управління Міністерства доходів і зборів у м. Києві Ірина Носачова, повідомили ForUm'у в прес-службі відомства.

«Цього року в столиці кількість мільйонерів склала 1362 громадян, які торік отримали доходів на загальну суму 5,9 мільярда гривень. Вони повинні заплатити до бюджету понад 198 мільйонів гривень податку. Найбільше заможних громадян традиційно проживають у Печерському, Шевченківському, Голосіївському та Оболонському районах Києва», - зазначила Носачова.

За її словами, зростання кількості заможних киян, які не приховують власних доходів та сплачують до бюджету податки, сприяла роз'яснювальна робота фахівців Міндоходів. Однак зазначена кількість столичних мільйонерів є не остаточною, оскільки зараз проводяться перевірки поданих у деклараціях про майновий стан і доходи сум отриманих доходів.

«З початку року киянами подано більше 27 тисяч декларацій про майновий стан і доходи. Сума задекларованого доходу склала 10 млрд 292 мільйони гривень, що на півмільярда гривень більше, ніж торік. У підсумку декларування самостійно визначена сума податку на доходи фізичних осіб, яка повинна надійти до бюджету, склала 290 мільйонів гривень», - зазначила Носачова.

Нагадаємо, минулого року податківці нарахували 1037 столичних мільйонерів, які задекларували 5,1 млрд гривень отриманих доходів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

109