Папа Римський Франциск розкритикував італійську мафію і закликав злочинців молитися, пише The Daily Telegraph. Про це понтифік заявив під час свого традиційного недільного звернення на площі святого Петра в Римі.

«Я думаю про всі страждання чоловіків, жінок і навіть дітей, яких використовує мафія. Вони змушені виконувати роботу, яка перетворює їх на рабів, наприклад, займатися проституцією. Ми молимося, щоб ці мафіозні чоловіки і жінки звернулися до Бога», - сказав Франциск.
У суботу сицилійський священик Джузеппе Пульїзі, якого вбили після закликів до віруючих протистояти мафії, був визнаний мучеником і зарахований до лику блаженних. За життя він неодноразово говорив про те, що Cosa Nostra вербує молодих людей, користуючись їх недосвідченістю і спрагою легких грошей, і закликав віруючих не піддаватися спокусам, повідомляє «Газета.Ru».

За словами Папи Римського, Пульїзі був зразковим священиком, який рятував молодь від організованої злочинності. «Тому вона (мафія) спробувала знищити його, вбивши його», - додав Франциск.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

346