Напередодні Дня прикордонника прем'єр-міністр Микола Азаров вручив ключі від квартир у Бортничах 56 сім'ям військовослужбовців Київського прикордонного гарнізону, передає кореспондент ForUm'у.

«Приємно, що сьогодні вручаються не тільки ключі, але в ці квартири можна практично заїхати і жити. Це дещо відрізняється від тієї прийнятої практики, коли після отримання ключів новосели ще півтора року займаються облаштуванням. Мені здається, що для військовослужбовців та практика, яку застосували прикордонники, - найправильніша», - зазначив він.

Прем'єр підкреслив, то за останні 5 років понад 4 тис. прикордонників отримали квартири. За словами Азарова, це дуже хороший показник. «Ми значно посилили увагу до програми житла для військовослужбовців», - відмітив він, додавши, що зараз ці програми реалізуються в усіх збройних силах.

«Таке завдання ставить перед урядом Президент. Практично завжди він контролює реалізацію цього завдання. Ми, звичайно, повинні зробити все, щоб її виконати», - заявив Азаров.

Він також підкреслив, що, незважаючи на всі труднощі, завдання вирішення житлової проблеми у військових залишається першочерговим. «І будьте впевнені, що ми з цим завданням впораємося. Темпи будівництва житла у нас в порівнянні з 2009 роком зросли у півтора рази. Це непоганий показник і ми плануємо наростити його у 2013 році приблизно вдвічі», - заявив прем'єр і підкреслив, що ці плани абсолютно реальні і базуються на тій великій підготовчій роботі, яка була проведена за ці роки.

У свою чергу, як зазначили у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ, у військовому містечку в Бортничах крім розпочатого будівництва третьої черги будинку на 56 квартир у найближчій перспективі заплановано побудувати нові будинки на 404 квартири. Відомче житло для прикордонників крім Києва будується також в Одесі, Луцьку, Чернігові та Ужгороді.


Як раніше повідомляв ForUm, міністр оборони України Павло Лебедєв заявив, що основним способом вирішення житлової проблеми військовослужбовців стане прозорий продаж надлишкового військового майна на аукціонах.

Тетяна Мацур,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

653