Реакція Президента України на факти протистояння із застосуванням рукоприкладства, що були під час проведення політичних акцій у Києві 18 травня нинішнього року, буде обов'язково, але тільки після професійного розслідування.

Про це сказав народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник у програмі «Шустер Live» на телеканалі «Інтер».

«Я впевнений, що Президент обов'язково відреагує, але після того, як буде проведено розслідування. Тому що так це робиться в європейських країнах», - заявив Олійник.

За його словами, миттєва реакція Президента могла б перешкодити слідству, повідомляє «Укрінформ».

«Погано, коли наступного дня Президент говорить позицію. Те слідство вже вести не потрібно - він висловив своє ставлення», - пояснив депутат.

На його переконання, заради об'єктивного розслідування всіх подій і з'ясування справжніх винуватців інциденту в центрі Києва поспішати не варто.

«Треба набратися терпіння, але дати правову оцінку всім», - зазначив Олійник.

Нагадаємо, 18 травня на вул. Велика Житомирська у Києві виник конфлікт між представниками опозиції і групою невідомих молодих людей спортивної статури, який згодом переріс у бійку. Молоді чоловіки почали кидатися пляшками з водою і камінням. У результаті кілька людей отримали тілесні ушкодження.

Під час інциденту постраждали журналістка «5 каналу» Ольга Сніцарчук і фотограф видання «Комерсант» Влад Содель.

Бійка проходила під час акції опозиції «Вставай, Україно» (на Софійській площі) і мітингу під егідою Партії регіонів (на Європейській площі). Інцидент стався поряд з будівлею київського главку МВС, однак, за інформацією постраждалих журналістів, правоохоронці, які стояли поруч, ніяк не реагували на події.

20 травня стало відомо, що керівництво ГУ МВС України в Києві призначило службове розслідування з приводу бездіяльності співробітників правоохоронних органів під час інциденту на вул. Велика Житомирська 18 травня.

23 травня у Верховній Раді була створена тимчасова слідча комісія з розслідування фактів нападу на представників ЗМІ 18 травня в Києві.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

248