Прокуратура встановила факти розтрати та привласнення бюджетних коштів на суму майже 1 млн грн під час закупівлі каштанів сорту «Бріотті» столичними чиновниками. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

За словами начальника відділу прокуратури Києва Лесі Багінської, перевіркою встановлено, що в кінці 2012 року КП з утримання зелених насаджень Шевченківського району уклало з ТОВ «Професійний садівник» договір на постачання саджанців каштану «Бріотті».

«За документами, з 289 саджанців, які планувалося висадити на головній вулиці столиці, 200 дерев було закуплено за державні кошти на загальну суму майже 1 млн грн. Надалі, не перевіривши відповідність закуплених дерев сорту, зазначеному в договорах, чиновники КП перерахували на розрахункові рахунки приватного підприємства зазначену суму», - зазначила вона.

Таким чином, в діях комунальників вбачається розтрата бюджетних коштів, а з боку керівництва ТОВ «Професійний садівник» - їх привласнення.

«У результаті цих зловживань бюджету столиці завдано масштабний збиток на суму майже 1 млн грн», - підкреслила Багінська.

Відомості про скоєння кримінального злочину столичною прокуратурою внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою кваліфікацією за ч.5 ст.191 КК України - «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».

Досудове розслідування у кримінальному провадженні доручено слідчим київської міліції.

Нагадаємо, 17 травня прокуратурою Києва було розпочато перевірку з приводу закупівлі столичними чиновниками каштанів сорту «Бріотті».


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

314