Голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов запропонує Президенту України об'єднати посади голови КМДА та Київського міського голови, якщо переможе на виборах мера столиці.

«Коли буду обраний мером, запропоную Президенту об'єднати посади. Накопичений у Києві досвід і розуміння його проблем (щодня ці проблеми проходять через мене) дозволить мені працювати за такої системи», - зазначив голова КМДА.

На думку Попова, поділ цих двох посад кілька років тому було вірним рішенням, однак зараз вже можна об'єднати ці посади, що посилить позицію керівника міста і дасть можливість проводити ефективну політику.

У той же час він зазначив, що відповідати за місцевий законодавчий орган і виконавчу владу одночасно - дуже велике навантаження.

За словами Попова, якщо в політиці міста відбувається відхилення від інтересів киян, то у подібного об'єднання є й мінуси. Однак, на його думку, ситуація в Києві не повинна залежати від цього, повідомляє «УНІАН».

Він також розповів, як планує вигравати виборчу кампанію в Києві: «Це два місяці зустрічей з людьми, з колективами, дискусії на радіо і телебаченні... Я через це вже кілька разів проходив і вважаю, що мої аргументи будуть реальними і об'єктивними. Тому я зможу довести киянам, що стабільність і перспектива розвитку, створення нових робочих місць, розвиток інфраструктури і вдосконалення соціальної сфери, підвищення рівня життя киян - головне для Києва».

Як раніше повідомляв ForUm, глава КМДА Олександр Попов упевнений, що знає, як перемогти на виборах.
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

215