Україна активно готується до проведення фінального турніру чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року, заявив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з президентом ФІБА Європа Олафуром Рафнссоном, повідомляє прес-служба Глави держави.

За словами Президента, проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року є великим успіхом і великою відповідальністю перед спортивною громадськістю Європи.

«Сьогодні прем'єр-міністр України заклав капсулу на майданчику майбутнього будівництва багатофункціонального комплексу в Києві», - зазначив Янукович. Він додав, що активна підготовка йде також у всіх 6 регіонах країни, де проходитимуть змагання.

Глава держави підкреслив, що Україна має великий досвід підготовки змагань такого рівня. «Я переконаний у тому, що ми використаємо досвід Євро-2012 і підготуємося до Євробаскету належним чином», - зазначив Янукович.

Він також подякував президенту ФІБА Європа за співпрацю.

У свою чергу Рафнссон подякував Януковичу за підтримку у питаннях проведення Євробаскету-2015.

Як раніше повідомляв ForUm, 24 травня прем'єр-міністр Микола Азаров і голова КМДА Олександр Попов заклали пам'ятну капсулу у фундамент спортивного центру «Київ-Арена», який будується до проведення фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу.
У грудні 2011 року Україна офіційно отримала право на проведення чемпіонату Європи з баскетболу серед чоловічих збірних у 2015 році.

Державне фінансування підготовки Чемпіонату Європи з баскетболу складе 7,057 млрд грн.
Президент України Віктор Янукович закликав голів обласних державних адміністрацій і мерів міст, які прийматимуть матчі Євробаскету-2015, не затягувати з рішеннями, необхідними для організації цього чемпіонату.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1004