Головне управління Міністерства внутрішніх справ у Києві має намір затримувати для притягнення до адміністративної відповідальності учасників першого українського маршу рівності за права ЛГБТ (лесбіянки, геї, бісексуали, трансгендерні люди) у разі його проведення 25 травня в Києві, повідомив начальник прес-служби Головного управління МВС у Києві Ігор Михалко.

«Якщо вони вийдуть проводити акцію, ми складемо адміністративний протокол і заберемо учасників до райуправління. Вони будуть покарані», - цитують Михалка «Українські новини».

Начальник прес-служби зазначив, що рішення суду є обов'язковим для виконання, і проведення акції у даному разі є порушенням закону, яке тягне за собою адміністративну відповідальність.

Як раніше повідомляв ForUm, організаційний комітет першого українського маршу рівності за права ЛГБТ має намір провести марш 25 травня у Києві.

Нагадаємо, 23 травня Окружний адмінсуд Києва заборонив проведення всіх не пов'язаних з відзначенням Дня Києва 25 травня акцій, у тому числі проведення гей-форуму «Київ Прайд-2013».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

179