Співробітниця одного зі столичних відділень філій «Ощадбанку», яка незаконно знімала грошові кошти з рахунків вкладників-пенсіонерів, засуджена до 3 років позбавлення волі з випробувальним строком на 2 роки, повідомляє прес-служба прокуратури Дніпровського району Києва.

Встановлено, що протягом листопада 2012-го - січня 2013 року завідувач територіального відділення філії «Ощадбанку», маючи доступ до банківської програми, підробила заяви на видачу готівки від імені вкладників-пенсіонерів. Надалі зловмисниця на підставі підроблених заяв отримала з банку 61 тис. гривень.

Стосовно посадовця фінустанови було відкрито кримінальне провадження за ч.1, 3, ст.191 КК України «Привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало у віданні» та ч.1, 3 ст.200 КК України «Незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, обладнанням для їх виготовлення».

Вироком Дніпровського районного суду працівниця банку визнана винною і засуджена до 3 років позбавлення волі з випробувальним строком на 2 роки. Крім того, суд позбавив засуджену права обіймати посади, пов'язані з повною матеріальною відповідальністю строком на 2 роки і зобов'язав її виплатити 61 тис. гривень «Ощадбанку», який до цього відшкодував потерпілим всі завдані збитки.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

157
Классические туфли мужские