Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов та заступник міського голови, секретар Київради Галина Герега під час дипломатичного прийому з нагоди Дня Києва вручили звання «Почесний громадянин міста Києва» Олександру Омельченку та Мирославу Вантуху. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Майже за 13 років існування звання «Почесний громадянин міста Києва» його отримали 56 гідних киян. І для мене велика честь вручити цю нагороду ще двом таким шановним людям, справжнім патріотам Києва. Справою їхнього життя став розвиток столиці - як економічний, так і культурний. А головне, що і Омельченко, і Вантух у даний час активно працюють на благо рідного міста та його жителів. Я щиро дякую їм за це», - сказав Попов.

Олександр Омельченко - Герой України, народний депутат V та VI скликань, Київський міський голова у 1996-2006 роках, кандидат технічних наук.

Мирослав Вантух - генеральний директор, художній керівник Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, голова Національної хореографічної спілки України, президент Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячих колективів народного танцю, член-засновник Академії мистецтв України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

108