Відлуння землетрусу в Охотському морі докотилися до Москви, повідомила черговий геофізичної служби РАН.

«Можливо, відлуння саме цього землетрусу відчувалися у кількох районах Москви. Його глибина 600 кілометрів, він поширюється на дуже велику територію. Його відчували у Красноярську, Благовєщенську, по всій території Далекого Сходу і Сибіру. Оскільки він дуже глибокий і сильний, він поширювався на дуже великій території», - сказала співрозмовниця агентства РІА «Новости».

Жителі Москви повідомляють усоцмережах, що у будівлях в центрі, на північному сході та південному заході столиці відчувалися підземні поштовхи. З деяких будівель були евакуйовані люди. Так, із житлового будинку на Лісовій вулиці були виведені 150 осіб. За словами директора інституту географії Російської академії наук Аркадія Тишкова, Москва дійсно перебуває у зоні прояви відлуння різних землетрусів, але це не небезпечно.

У МНС РФ запевняють, що жодної загрози для москвичів немає. «Підземні поштовхи у Москві - це наслідки землетрусу в Охотському морі. Поширення не послідувало. Загрози для людей немає», - запевнив керівник управління інформації МНС РФ Олег Воронов.

Нагадаємо, сьогодні на Далекому Сході стався потужний землетрус.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

209