Відлуння землетрусу в Охотському морі докотилися до Москви, повідомила черговий геофізичної служби РАН.

«Можливо, відлуння саме цього землетрусу відчувалися у кількох районах Москви. Його глибина 600 кілометрів, він поширюється на дуже велику територію. Його відчували у Красноярську, Благовєщенську, по всій території Далекого Сходу і Сибіру. Оскільки він дуже глибокий і сильний, він поширювався на дуже великій території», - сказала співрозмовниця агентства РІА «Новости».

Жителі Москви повідомляють усоцмережах, що у будівлях в центрі, на північному сході та південному заході столиці відчувалися підземні поштовхи. З деяких будівель були евакуйовані люди. Так, із житлового будинку на Лісовій вулиці були виведені 150 осіб. За словами директора інституту географії Російської академії наук Аркадія Тишкова, Москва дійсно перебуває у зоні прояви відлуння різних землетрусів, але це не небезпечно.

У МНС РФ запевняють, що жодної загрози для москвичів немає. «Підземні поштовхи у Москві - це наслідки землетрусу в Охотському морі. Поширення не послідувало. Загрози для людей немає», - запевнив керівник управління інформації МНС РФ Олег Воронов.

Нагадаємо, сьогодні на Далекому Сході стався потужний землетрус.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

205
Туфли осень-зима Everest