Президент Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів створити робочу групу з питань заміщення імпортного газу вугіллям власного видобутку, повідомили у прес-службі Президента.

Президент доручив до 7 червня створити міжвідомчу робочу групу з питань заміщення природного газу вугіллям вітчизняного видобутку, включивши до її складу представників зацікавлених центральних та місцевих органів влади, фахівців наукових установ та дослідницьких центрів відповідного профілю.

Крім того, дана група має опрацювати питання активізації реалізації проектів щодо заміщення природного газу вугіллям вітчизняного видобутку, зокрема, проаналізувати стан реалізації проектів і виявити проблемні питання щодо їх виконання і визначити орієнтовний перелік майданчиків для впровадження технологій газифікації вугілля.

Також групі доручено забезпечити підготовку техніко-економічного обґрунтування проектів і специфікації необхідного обладнання для їхньої реалізації, визначити обсяги і джерела фінансування заходів з реалізації проектів та розглянути можливість залучення коштів іноземних інвесторів, у тому числі міжнародних фінансових організацій.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

451