Президент України Віктор Янукович запросив Президента Кіпру Нікоса Анастасіадеса взяти участь у ювілейних заходах з нагоди святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі, які пройдуть в Україні з 26 по 28 липня.

Як повідомили у Департаменті інформаційної політики Міністерства закордонних справ України, 22 травня посол України у Республіці Кіпр Борис Гуменюк провів зустріч з директором офісу президента Кіпру Панайотісом Антоніу, під час якої передав запрошення Анастасіадесу.

Також Гуменюк та Антоніу обмінялися думками з актуальних питань українсько-кіпрського співробітництва, зокрема, за підсумками офіційного візиту Президента України на Кіпр 8-9 листопада 2012 року.

У ході обговорення питань двостороннього співробітництва посол України відзначив важливість проведення у червні 2013 року першого засідання Міжурядової українсько-кіпрської комісії з питань економічного, науково-технічного та промислового співробітництва, яке сприятиме подальшій активізації торговельно-економічного співробітництва між Україною та Кіпром, передає «УНІАН».

Гуменюк ознайомив співрозмовника з прогресом України на шляху до європейської інтеграції, зокрема, з реалізацією внутрішньодержавних реформ, і зазначив, що основним пріоритетом України у відносинах з ЄС у 2013 році є підписання Угоди про асоціацію під час Вільнюського саміту «Східного партнерства» у листопаді цього року.

У свою чергу, Антоніу відзначив зацікавленість кіпрської сторони у продовженні плідної співпраці з Україною на основі традиційних дружніх відносин між державами, а також підтвердив підтримку Кіпром євроінтеграційних устремлінь України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

225