Уряд у жодному разі не піде на скорочення зарплат бюджетникам. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров у відповідь на поширену деякими ЗМІ недостовірну інформацію щодо можливого скорочення заробітної плати працівникам бюджетної сфери заради продовження співпраці України з МВФ, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

«Ми ні в якому разі не підемо на скорочення зарплат для працівників бюджетної сфери. Навпаки, ми робимо все можливе для того, щоб зарплати у бюджетній сфері росли», - підкреслив Азаров.

Прем'єр-міністр нагадав, що у березні поточного року уряд прийняв постанову про підвищення рівня оплати праці медичних працівників системи екстреної медичної допомоги та працівників протитуберкульозних закладів, і вже підготовлені проекти рішень щодо підвищення рівня оплати праці працівників культури, зокрема, театрів, концертних організацій, клубних установ, цирків.

Держбюджет 2013 року передбачає збільшення майже на 10% витрат на оплату праці працівників бюджетної сфери проти 2012 року.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Кабінету Міністрів звернувся до ЗМІ, які не впевнені у достовірності інформації, звертатися із запитами до уряду і не поширювати чутки, які вводять в оману населення.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

296