Суд задовольнив позовні вимоги столичної міської держадміністрації і заборонив проводити 25 травня у центрі міста будь-які заходи, які не передбачені офіційною програмою святкування Дня Києва.

Таке рішення прийняв сьогодні Окружний адміністративний суд Києва.

Нагадаємо, 21 травня у Департаменті громадських комунікацій КМДА повідомили, що міська влада змушена звернутися до суду з позовною заявою про заборону проведення будь-яких заходів, крім передбачених програмою святкування Дня столиці та Дня Києва 25 травня 2013 року у центральній частині міста, передає «УНІАН ».

Роз'яснювалося, що таке рішення обумовлене низкою повідомлень, які надійшли до КМДА від громадських організацій та громадян щодо проведення в одному і тому ж місці масових заходів, які є різнополярними за поглядами і формою, а також у зв'язку з великою кількістю заходів, запланованих у рамках святкування Дня Києва та Дня столиці.

Зокрема, від організаційного комітету «Київ ПРАЙД 2013» та представників ЛГБТ-організацій надійшло повідомлення щодо проведення 25 травня мирної демонстрації «Марш рівності». Її метою є подолання дискримінації та досягнення рівності для всіх соціальних груп і меншин в Україні. Заявлена ​​ кількість учасників - близько 500 осіб.

Водночас станом на 21 травня у КМДА надійшло 10 повідомлень щодо проведення акцій протесту, спрямованих на перешкоджання проведенню акції представниками ЛГБТ-організацій. Заявлена ​​ кількість осіб становить близько 39 тисяч осіб.

Також зареєстровано більше 500 звернень від громадян та громадських організацій з проханням заборони проведення «Маршу рівності», під якими підписалися більше 10 тисяч людей, і звернення до голови КМДА від 61 народного депутата з проханням через судові органи влади обмежити проведення будь-яких тематичних вуличних заходів ЛГБТ-спільнотою у травні-червні 2013 року.

Як раніше повідомляв ForUm, 25 травня відповідно до розпорядження КМДА від 25.03.2013 №379 заплановано близько 200 загальноміських та культурно-мистецьких заходів, пов'язаних з відзначенням Дня столиці та Дня Києва.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

235