Міністр соціальної політики Наталія Королевська не підтримує зареєстрований у парламенті проект Трудового кодексу. Про це вона заявила журналістам.

За її словами, цей документ має бути погоджений між усіма сторонами соціального діалогу.

«Трудовий кодекс - це компроміс між профспілками, роботодавцями та урядом. Поки всі його норми не будуть узгоджені сторонами соціального діалогу, його приймати не можна. Тому документ, який сьогодні зареєстрований депутатами у Верховній Раді, - я не підтримую», - сказала вона.

Міністр підкреслила, що Трудовий кодекс повинен повною мірою захищати права працівників, у тому числі щодо гарантій отримання заробітної плати, а так само відображати положення вже діючого Закону «Про зайнятість населення».

«У Трудовому кодексі не може бути й мови про звуження прав профспілок, найманих працівників і погіршення умов праці. Судячи зі змісту, проект Трудового кодексу був розроблений до набрання чинності Закону «Про зайнятість населення», який встановлює нові правила на ринку праці, а також низки інших законів. У зв'язку з цим текст проекту кодексу потребує суттєвого доопрацювання», - сказала Королевська.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

233