На кримському узбережжі демонтовано 68 незаконних споруд, забезпечено вільний доступ на пляжі загальною площею понад 8 га. Про це на брифінгу заявив заступник прокурора Криму Володимир Марач, повідомляє прес-служба наглядового відомства.

Наразі органи прокуратури перевіряють законність ще 270 об'єктів, розташованих на узбережжі Чорного, Азовського морів, заток Донузлав і Сиваш. З початку перевірок реєстр спірних будівель розширився майже втричі. Всього перевірки ведуться на площі понад 200 га.

«Якщо на першому етапі ставилося питання про демонтаж самовільних будівель, для зносу яких не потрібно рішення суду, то тепер в роботу взяті капітальні споруди і перевірці підлягають рішення органів місцевої влади та контролюючих органів, яким дозволялося виділення землі та будівництво, з подальшим їх скасуванням у судовому порядку», - сказав Марач.

За його словами, на сьогоднішній день судами за позовами прокурорів прийнято 9 рішень про звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок шляхом знесення кафе, самовільно зведених у пляжній зоні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

200