Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності вироблення нових підходів державної політики в агропромисловому комплексі. Про це, як повідомили ForUm'у в прес-службі Глави держави, він заявив на відкритті XXV Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2013».

«Перш за все, ми повинні зосередити зусилля на виробленні нових підходів державної політики у сфері розвитку агропромислового комплексу та сільської місцевості... Ми повинні активно впроваджувати інноваційні технології у виробництво і провести суттєве технічне переоснащення галузі. Це дозволить набагато підвищити конкурентоспроможність вітчизняної продукції на світовому ринку», - заявив він.

На думку Януковича, сільськогосподарське виробництво має стати основою соціального зростання в регіонах і основою добробуту селян.

«Стимулювання сільськогосподарського кооперативного руху залишається основним способом і вірним шляхом формування багатого потужного середнього класу на селі», - підкреслив Президент.

За його словами, актуальним залишається питання забезпечення передбачуваності аграрної політики, особливо в частині надання державної фінансової підтримки. «Аграрії повинні чітко розуміти і знати, на яку підтримку від держави вони можуть розраховувати при реалізації інвестиційних проектів у пріоритетних галузях сільськогосподарського виробництва, насамперед, у тваринництві», - підкреслив Янукович.

Президент також запевнив, що почалася робота з дерегуляції господарської діяльності і створення сприятливого бізнес-середовища триватиме.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович закликав уряд звернути увагу на проблеми села.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

317
Классические туфли мужские