Спалена живцем харків'янка Юлія Ірніденко померла від інтоксикації внаслідок глибоких опіків. Про це заявила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, повідомляє прес-служба міськради.

Вона уточнила, що потерпіла загинула на другому етапі опікової хвороби, коли починається всмоктування продуктів розпаду тканин у кров і, як наслідок, інтоксикація, висока температура. «Опіками була вражена занадто велика поверхня тіла - 90%, це практично тотальне ураження шкіри. Крім того, у Юлії було 50% глибоких опіків, які викликали найбільш тяжкі ускладнення у вигляді інтоксикації та больового шоку», - повідомила заступник міського голови.

Вона зазначила, що на прохання родичів загиблої міська влада звернулася до Донецького опікового центру з проханням надіслати свого фахівця, однак той не встиг прилетіти до Харкова.

Як повідомляв ForUm, 11 травня під час спільного вживання алкогольних напоїв 22-річний хлопець у квартирі свого товариша облив самогоном і підпалив 17-річну дівчину. Вчора, 21 травня, дівчина померла.

Підозрюваний у скоєному злочині затриманий і зізнався у скоєному. Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.115 (замах на вбивство з особливою жорстокістю), яке передбачає покарання від 10 до 15 років позбавлення волі або довічне ув'язнення.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

281