Спеціально до Дня столиці КП «Київський метрополітен» підготувало подарунок киянам та гостям міста - фотопоїзд, який почне курсувати на Святошинсько-Броварській лінії вже 23 травня.

Як повідомляє прес-служба метрополітену, інтер'єр фотопотяга оформлений знімками на теми «Таємниці метрополітену» і «Метро ніколи не спить».

За авторським задумом, місце експозиції спеціально вибране таким чином, щоб буденний для пасажирів проїзд перетворився на цікаву і пізнавальну подорож метрополітенівським підземеллям.

Фотографії циклу «Таємниці метрополітену» проллють світло на небачені пасажирами конструкції перспективних станцій, маловідомі об'єкти, тунелі та спецтехніку, яка забезпечує роботу метрополітену.

Підбірка знімків на тему «Метро ніколи не спить» продемонструє нічне життя підземки і доведе, що метрополітен - це не завмерла споруда з бетону і металу, а живий працюючий механізм.

Щоб пасажири могли завчасно спланувати проїзд у фотопотязі, 23 травня на сайті Київського метрополітену з'явиться розклад його руху.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

215