Вітчизняне тваринництво продовжує нарощувати показники. Зокрема, станом на 1 травня поголів'я ВРХ збільшилося на 3,2%. Причому зростання відбулося за рахунок господарств населення, де чисельність поголів'я ВРХ збільшилася на 5%. Досягти такого результату вдалося завдяки комплексу державних програм підтримки. Крім того, позитивну динаміку демонструє і галузь свинарства. Так, за чотири місяці поточного року поголів'я свиней зросло на 4%, повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

«Дуже важливо, що динаміка зростання у тваринництві, якої вдалося досягти минулого року, закріпилася і в поточному році. Так, станом на 1 травня в Україні поголів'я ВРХ зросло майже на 167 тисяч, або 3,2%, в порівнянні з минулим роком. Однак галузь вітчизняного тваринництва має не тільки економічне, а й соціальне значення. Тому держава продовжує програми фінансової підтримки скотарства саме в секторі дрібнотоварного виробництва. І як результат - основне зростання поголів'я відбувається саме в господарствах населення - на 5% відносно аналогічного періоду 2012 року», - зазначив міністр.

Також глава відомства додав, що станом на 1 травня в усіх категоріях господарств налічувалося 5,3 мільйона голів ВРХ. А в господарствах населення, зокрема, чисельність ВРХ склала 3,8 мільйона голів.

«Не тільки молочне скотарство демонструє високий результат. Адже чисельність поголів'я свиней теж зростає. Так, станом на 1 травня в усіх категоріях господарств налічувалося 7,8 мільйона голів свиней, що на 4% більше в порівнянні з минулим роком», - додав Присяжнюк.

Міністр нагадав, що в цьому році продовжується виплата дотації за збереження та утримання молодняку ​​ ВРХ. Також держава відшкодовує вартість придбання доїльних апаратів селянам, які тримають у господарстві трьох і більше корів. Крім того, цього року держава почала виплату дотацій за здану на м'ясопереробні підприємства худобу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

201
Классические туфли мужские