Наметове містечко, яке було встановлено 18 травня на Софійській площі в Києві, демонтувала не міліція, а представники комунальних служб міста. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, виступаючи з трибуни Верховної Ради, заявив міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.

За його словами, на площі біля пам'ятника Б.Хмельницькому було встановлено 16 туристичних наметів представниками всеукраїнського комітету «Наступ» та громадянського руху «Спільна справа».

Як зазначив Захарченко, на це у організаторів акції не було дозвільних документів від київської влади. Міністр підкреслив, що співробітники міліції попередили активістів про те, що їм потрібно отримати дозвіл, інакше намети будуть демонтовані. Але попередження було проігноровано. Після цього співробітники одного з комунальних підприємств демонтували намети.

«Правоохоронці забезпечували тільки охорону громадського порядку. За його порушення затримали чотирьох громадян, щодо яких складено адмінпротоколи», - підсумував міністр.

Нагадаємо, 18 травня в Києві відбулася акція опозиції «Вставай, Україно!» й антифашистський мітинг, організований Партією регіонів.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

205