Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко прибуде до парламенту об 11.30. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, в сесійній залі заявив голова Верховної Ради Володимир Рибак.

«Як і домовлялися, я направив лист Віталію Юрійовичу Захарченку. Він погодився надати інформацію щодо подій, які відбулися 18 травня. Тому є пропозиція зараз почати працювати, а об 11.30 міністр буде в сесійній залі і проінформує, і буде можливість у депутатів поставити запитання», - сказав голова ВР.

Як раніше повідомляв ForUm, міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко стверджує, що особи, які напали на журналістів, переховуються.

Нагадаємо, 18 травня журналістку «5 каналу» Ольгу Сніцарчук і фотографа Влада Соделя побили невідомі молодики.

За фактом побиття журналістки «5 каналу» Ольги Сніцарчук під час мітингу в Києві 18 травня відкрито кримінальне провадження за двома статтями, розпочато досудове розслідування.

Нагадаємо, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що Партія регіонів ініціює створення тимчасової слідчої комісії при Верховній Раді України з розслідування сутичок, що сталися 18 травня в Києві.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

209