Уряд затвердив державне замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів для державних потреб у 2013 році, повідомили у прес-службі уряду.

Зведений обсяг фінансування на ці цілі складає 24,7 млрд грн., що на 5,6% більше, ніж у 2012 році.

Так, збільшено обсяги держзамовлення з технічних спеціальностей, зокрема вдвічі - з IТ-технологій, зате зменшено держзамовлення юристів, економістів-міжнародників, менеджерів з маркетингу. «Перевиробництво» за цими спеціальностями призводило до того, що випускники не могли знайти роботу за фахом.

Так, більше фахівців готуватимуть за напрямами підготовки: інформатика, системний аналіз, комп'ютерні науки, комп'ютерна інженерія, програмна інженерія, системна інженерія, автоматизовані та комп'ютерно-інтегровані технології, мікро-та наноелектроніка, телекомунікації, безпека інформаційних і комунікаційних систем, система технічного захисту інформації, управління інформаційною безпекою та ін.

Для бакалаврів менше набиратимуть на міжнародні відносини (23,1%), економіку та підприємництво (11,7%), менеджмент (11,1%), а також на правознавство.

Магістрами на основі освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр зможуть стати 40,9 тис. осіб, з них 33,9 тис. осіб - на денній формі. Зростання підготовки за спеціальностями - розробка корисних копалин (14,5%). Також у порівнянні з 2012 роком, більше студентів за держкошти зможуть стати магістрами за напрямами - електротехніка та електромеханіка, машинобудування та матеріалообробка, металургія та матеріалознавство, інформатика та обчислювальна техніка та інші.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

255
Классические туфли мужские