Голова Верховної Ради Володимир Рибак засуджує побиття журналістів під час мітингу в Києві 18 травня. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він заявив на брифінгу після погоджувальної ради.

«Що стосується того, що сталося з журналістами, такого не повинно бути. І скільки я працюю у Верховній Раді, ніяких бійок між депутатами я не підтримував, тим більше я не буду підтримувати, щоб били журналістів. Винні мають бути покарані. Це дуже поганий приклад для нашого суспільства», - заявив він.

Крім того, глава парламенту заявив, що сьогодні ж направить листа до глави МВС Віталія Захарченка з проханням прийти завтра, 21 травня, до парламенту.

У той же час, відповідаючи на уточнююче запитання, чи буде завтра Захарченко звітувати перед депутатами, Рибак сказав: «Я лист підготую, але на даний момент не знаю, може, він у відрядженні, але якщо він на місці, то будемо запрошувати, щоб він надав пояснення і розповів про ситуацію, яка склалася».

Що стосується прибуття до парламенту глав ГПУ і СБУ, то, за словами спікера ВР, це питання вирішуватиме тимчасова слідча комісія, яку парламентарі планують створити вже завтра.

Як раніше повідомляв ForUm, 18 травня журналістку «5 каналу» Ольгу Сніцарчук і фотографа Влада Соделя побили невідомі молодики.

За фактом побиття журналістки «5 каналу» Ольги Сніцарчук під час мітингу в Києві 18 травня відкрито кримінальне провадження за двома статтями, розпочато досудове розслідування.

Нагадаємо, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що Партія регіонів ініціює створення тимчасової слідчої комісії при Верховній Раді України з розслідування сутичок, що сталися 18 травня в Києві.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

271