У сезон літніх відпусток Укрзалізниця вводить 70 додаткових поїздів у кримському напрямку, у той час як найбільш доступні для більшості жителів України авіарейси компанії Wizz Air з Києва до Сімферополя будуть скасовані.

Нагадаємо, за даними системи бронювання квитків на сайті Wizz Air, починаючи з 5 червня припинені продажі на всі рейси між Сімферополем і Києвом.

Останній рейс до Сімферополя призначений на 4 липня. Таким чином, компанія йде з кримського напрямку в період літніх відпусток і зростання пасажиропотоку.

Єдиний маршрут компанії всередині України з Києва до Сімферополя був відкритий влітку 2008 року, а в 2011 році Wizz Air почала обслуговувати лінію тільки в літній період.

Є кілька версій з приводу відходу компанії з внутрішніх рейсів. За даними сайту «Ліга», компанія змушена була піти на цей крок у зв’язку з відкриттям нових міжнародних маршрутів і браком літаків. Сам перевізник пояснив згортання рейсу підвищенням тарифів на обслуговування у сімферопольському аеропорту.

При цьому на літній сезон, який характеризується збільшенням пасажиропотоку до Криму, Укрзалізниця вже призначила більше 70 поїздів.

На офіційному сайті відомства доступний розклад руху пасажирських поїздів на період 2013-2014 рр. З Києва, крім постійних рейсів, буде призначено 6 сезонних літніх поїздів у напрямку Криму. Зокрема: №286, 231, 182, 237К, 282К Київ - Сімферополь; №298 Київ - Севастополь; №222 Київ - Керч; №205 Київ - Феодосія.

З донецького регіону курсуватиме 4 додаткових поїзди в кримському сполученні: №47 Донецьк - Севастополь, №227 Луганськ - Сімферополь, №420 Луганськ - Феодосія, №427 Ясинувата - Феодосія.

Також на літній період додано поїзд №256Л Львів - Сімферополь. З 26 травня почнуть курсувати швидкісні поїзди з Донецька, Дніпропетровська і Харкова до Сімферополя.

У цілому до сезону літніх пасажирських перевезень Укрзалізниця має намір підготувати 4532 пасажирських вагони, з яких 1664 вагони будуть обладнані системами кондиціонування повітря.

Разом з тим, залізничники скаржаться на катастрофічну нестачу вагонів для пасажирських поїздів. За даними відомства, зношення пасажирського рухомого складу, який задіяний у нічних перевезеннях, зараз становить 85,8%. Більше 3,6 тис. вагонів (51,7%) вже вичерпали термін експлуатації - 28 років і експлуатуються понад нормативний термін. Щорічно парк пасажирських вагонів зменшується в середньому на 200 одиниць через фізичне зношення.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

294