Професор Кіт Кемпбелл, який стояв біля витоків першого успішного випадку клонування овечки Доллі у 1996 році, випадково покінчив з собою у стані сильного алкогольного сп'яніння, повідомляє британське видання The Telegraph.

За словами старшого патологоанатома графства Дербішир, де жив учений, Роберта Хантера, Кемпбелл хотів привернути увагу дружини і був упевнений, що вона його врятує. Тіло 58-річного генетика було виявлене 5 жовтня 2012 року у спальні його будинку, він повісився на власному ремені.

Його дружина розповіла, що того дня він прибув додому у стані алкогольного сп'яніння, ще випив вдома і почав шукати сварки з дружиною. Щоб уникнути сварки, вона вийшла у сад. Коли жінка повернулася в будинок, вчений тримав у руках кухонний ніж, погрожуючи зарізати себе. Потім він кинув у неї важким предметом, розбив вікно.

Після цього він повідомив дружині, що планує втопитися у місцевій річці, а потім передумав, сказав, що накладе на себе руки у спальні, і попросив її не заходити туди до ранку.

За словами, місіс Кемпбелл, це були не перші його погрози покінчити з собою, а тому вона сприйняла їх несерйозно і почала прибирати розбите скло.

Вона побачила повішене тіло чоловіка через вікно спальні, коли вийшла викинути скло у відро для сміття. Жінка викликала лікарів, але вченого врятувати не вдалося.

Нагадаємо, вівця Доллі - перший клонований ссавець, який було отримано шляхом пересадки ядра соматичної клітини у цитоплазму яйцеклітини, позбавленої власного ядра. Вівця Доллі була генетичною копією вівці-донора клітини. Вона була клонована професором Кемпбеллом 5 липня 1996 року і померла в лютому 2003-го.

За матеріалами: newsru.co.il

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

317